Інформаційна довідка
про Будилівський навчально-виховний комплекс
" загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"

Будилівський навчально-виховний комплекс – це міцні знання, цікавий та змістовний відпочинок, розвиток індивідуальних здібностей учнів, це – формування власної позиції, культури спілкування, норм моралі та духовних цінностей.

Наш НВК - це наша міні-держава, в якій взаєморозуміння та повага, дух творчості та натхнення панують з перших днів заснування.

Із 1946 року школа була 7-річною, з 1960 року - 8-річною,а з 1974 року стала середньою. У 1968 році побудоване сучасне просторе приміщення із 12 класами, майстернею, актовим залом та їдальнею, великим спортзалом.

У 2016 році Будилівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів була реорганізована у Будилівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад".

Серед випускників школи - проректор інституту, голова райдержадміністрації, викладачі вузів, вчителі, лікарі, інженери, юристи, державні службовці, підприємці, фермери, агрономи, будівельники та представники інших професій. Ми пишаємося тим, що наші випускники завжди з гордістю заявляють, що закінчували Будилівську середню школу.

Зараз в НВК навчаються 53 учні та працюють 17 вчителів.

Педагоги НВК – дружній колектив однодумців, який щоденно втілює в життя освітні програми держави. Все життя пропрацювали в школі і заслужили велику повагу своїх учнів ветерани вчительської праці Насипаний А.Д., Млинко М.А., Млинко Й.М., Сурженко І.В., Таращук Г.М., Хрущ Г.П., Горбачевська Д.О..

Сьогодні очолюють педагогічний колектив Максимів М.О.- директор НВК, Таращук Н.К.- заступник з навчально-виховної роботи.

Із 17 педагогічних працівників:

2 - спеціалісти вищої категорії,

10 - спеціалістів І категорії,

3 - спеціалісти ІІ категорії,

2 - спеціалісти.

Цікаво та змістовно працюють у НВК факультативи «Основи християнської етики», «Початкова військова підготовка», «Українська культура середини XVI-XIX століття», «Волейбол».

Учні школи були призерами районних олімпіад з математики, географії, німецької мови, української мови та літератури, історії, хімії, фізики та обласної олімпіади з математики. Наші вихованці – активні учасники і неодноразові переможці районних спортивних змагань, змагань з туризму та конкурсів художньої самодіяльності. Гордістю НВК є 15 медалістів, які сьогодні працюють на благо України.

На протязі кількох десятиліть і по сьогоднішній день наша школа – центр освітньо-культурного життя села. Жодна важлива подія в с. Будилів не відбувається без участі педагогічного та учнівського колективу: посвячення могили Січових стрільців, каплички Божої Матері, проведення національних свят громадою села, концертів, вистав. Надіємось, що наш НВК й надалі залишиться світочем знань, духовності та культури в селі.