Иллюстрация

Иллюстрация        Діти хворіють,падають, вдаряються. Наше завдання - втішити їх і надати першу допомогу. Для цього нам і потрібна дитяча аптечка зі спеціальними ліками.

Лікар Комаровський радить мати в своїй аптечці:

Иллюстрация  Ножиці - коли потрібно швидко відрізати бинт чи лейкопластир.

Иллюстрация Пінцет - для вилучення дрібних предметів з дитячих носів і вух, видалення скалок.

ИллюстрацияОдноразові шприци: давати рідкі ліки, можна закапати в ніс. Бажано мати шприци різного об'єму. Шприци використовуємо без голки!

ИллюстрацияСтерильні одноразові рукавички - 2-3 пари. Обробляти рани потрібно чистими руками!

Иллюстрация Вата і стерильні бинти. Можна використовувати для гігієни нанесення розчинів на шкіру і  при обробці ран.

ИллюстрацияЛейкопластир - бактерицидний і рулонний пластир різних розмірів. Бажано, щоб пластир був водостійким.

ИллюстрацияТермометр - для вимірювання температури.

ИллюстрацияОхолоджувальні пакети- прикладаємо при травмах, укусах комах, теплових або сонячних ударах.

Иллюстрация Йод - для обробки країв рани.

Иллюстрация Левомеколь - (антибактеріальна мазь). Використовуємо при опіках другого ступеня після розтину пухирців, при укусах і гнійних ранах.

Иллюстрация  Пантенол - необхідний при опіках.

ИллюстрацияИллюстрация  Атоксил і Активоване вугілля - при отруєннях, алергії, кишкових  інфекціях, неінфекційних діареях. Приймають за 2 год. до або  через 2 год. після інших ліків.

Иллюстрация

Хлоргексидин - дезінфікуючий засіб для обробки ран.

ИллюстрацияИллюстрация    Парацетамол та Ібупрофен - жарознижувальні та знеболювальні препарати. Ці препарати      потрібно мати і в свічках, і в сиропі.

Иллюстрация

Лоратидин - протиалергічний засіб, застосовується також при гостро вираженій реакції на укуси комах.

ИллюстрацияСудинозвужувальні краплі в ніс (Назол Бебі) - для зменшення набряку слизової оболонки і кількості слизу (результат застосування - відновлюється носове дихання, зменшується набряк слизової труби).

УВАГА! Зберігати аптечку з ліками в сухому прохолодному місці подалі від дітей!